14 Eylül 2017 Perşembe

Sms İle Kredi Başvurusunda Bulunabilirsiniz

Banka kredisi pek çok bankanın müşterileri için sunmuş oldukları ürünler içerisinde en çok kullanılan unsurlardan biridir. Bankalar müşterilerine kredi kullandırmak için bir rekabet içerisinde olduklarından dolayı müşterilerine daha kolay bir şekilde ulaşmak amacı ile farklı farklı yöntemlere başvuruyorlar. Bu yöntemler arasında telefon, internet, banka şubeleri ve son olarak da sms ile kredi oluyor.

sms ile kredi başvurusu
sms ile kredi başvurusu

Sms ile kredi başvurusu yapmak günümüzde çok pratik olan yollardan biridir. Bankaların teknolojik alt yapılarını daha iyi geliştirerek çeşitli uygulamaları müşterilerin hizmetine sunmasıyla birlikte sms ile kredi başvurusunu meydana getirmiştir. Bu yöntem hem belgesiz hem de hiçbir masraf olmadan kredi başvurusu için şubeye gitmeye de gerek kalmadan tüketici kredisi başvurusu yapma durumundan isteyen faydalanabilir.

Hangi Bankalar Bu Yöntemle Kredi Veriyor?

Bankaların neredeyse tamamı kısa mesaj ya da sms yöntemi ile sadece TC kimlik numarası ve aylık net gelirin ne kadar olduğunu belirten müşterilerin kredi başvurularını dikkate alıyor. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler kısa mesaj ile bankalara başvuru yaptıkları takdirde tek tek bütün sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek zorunda kalmadan, hiçbir şekilde bir masraf yaşanmadan gerçekleştiriliyor. Eğer geri gelen mesaj olumlu olduğu takdirde nüfus cüzdanınız ve gelirinizi ispat edecek olan belgeler ile beraber kredi isteğinde bulunduğunuz bankanın en yakın şubesine giderek başvurunuzun son aşamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank
Odeabank sms ile kredi sağlayan bankalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bunun için de KREDIM yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik no'yu belirtip 8444’e göndermeniz yeterli olacaktır.
Garanti Bankası
T.C. Kimlik Numaranızı yazarak talepte bulunacağınız kredi tutarını, vadesini ve aylık olan net gelir bilginizi TL cinsinden boşluk bırakarak 3390‘a sms atın.
Akbank
Akbank Sms ile Kredi için ise : Kredi yazıp bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı yazın 4425’e yollayabilirsiniz.

Bu şekilde bankalara kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilir ve sonucu kısa süre içinde öğrenebilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder