[A] [B] [C] [D] [E] [F] [G] [H] [İ] [J] [K] [L] [M] [N] [O] [P] [R] [S] [T] [U] [V] [Y] [Z]

21 Haziran 2018 Perşembe

Sagopa Kajmer Serbest Şarkı Sözleri

Rap müziğin usta ismi Sagopa Kajmer'in yeni şarkısı 'Serbest' sitemizde yayınlanmıştır.Sagopa Kajmer Serbest şarkı sözlerini aşağıda bulabilirsiniz.Söz ve müziği Yunus Özyavuz(Sagopa Kajmer)'a ait olan 'Serbest' Youtube trend videolarda 12. Sıraya yükselirken 1 Milyondan fazla görüntülenme aldı.Hayranlarının yanı sıra diğer dinleyicilerin de beğenerek dinlediği Sagopa Kajmer Serbest şarkısı, yaza damga vuracak rap şarkılardan biri olabilir.Sizlerde Sagopa Kajmer Serbest şarkı sözleri hakkındaki görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Sagopa Kajmer Serbest Dinle

Sagopa Kajmer Serbest Şarkı Sözleri

ÖNSÖZ Bazı şeyleri silersen,onunla silinir bazı şeyler. Bırak saatler oyalansınlar. Sırtına duvar arar insanlar ki yaslansınlar. Çoğumuz aslen deli ve dünya deliler hastanesi. Hastaların doktarları hastaların kendisi. Ben Sago,Yunus'un deli efendisi. VERSE1 Beni kanarken görmek iştah açıyor zorbalarda. Vicdan hükümsüz kara mambaların toprağında. Tek başınalık yolcusu meçhul duraklarında. Beni unuttuğun yerdeyim aynen beni bıraktığında. Arenasında kör savaşçı,karşısında insan etinden aş yapan ve kaş yaparken göz çıkaran bir deste etobur aşçı. Bak bakayım dediklerim diyemediğinle aynı mı? ''Benden güzel var mı?'' dediğin beni gösteren ayna mı? Olan var mı itirazı? Eritmeliyim evet beni donduran o buzları. O buzları eritecek tek şey gözyaşımın tuzları. İki kaşık gerçeklik,bir kepçe yalan. Kendini kandır insan. Uyarı olmak için yeter mi lisan? Sen ve içinde güneş olmayan bir haziran. Bu şaka değil ve tarih değil 1 nisan. NAKARAT Görmek istemediklerini gören gözler. Duymak istemediklerini duyan kulaklara ağır sözler. Varlar ve hala yaşarlar bende. İstemediği sonlara katlananlar var. Bilmediği başlangıca hazır olmayanlar. Silinmeyen,kalan, yıkıcı hatıralar... Varlar,yaşarlar bende. Çok bakmışım,az görmüşüm... Çok bakmışım az görmüşüm... VERSE2 Kulaklarını dudaklarımdan dökülenlerden çek! Günlerini haftalarımdan arındır. Dün bitti,hedef yarındır. Önüne çıkan öfkemin sopası kalındır. Anlamak akıllının,kanmaksa safındır. Safları sıklaştır. Anla gürültülü bir gerçeğim,sır gibi içime sinmedim ve onlara söyle henüz bir yere gitmedim. Sarıldım bana defalarca,dedim ''-Üzülme! Sürmez dakikalarca ama unutma silinemez yıllarca.Sakin ol,rahatla.'' Saldırganlığımı serbest bıraktım. Hipopotam çamur sıçratmaya başladı. Çekil önümden,önüne bak! Şakam yok söyledim baştan,kalbim sanki şu an kırılmaz bir taştan. Denedim inan,elimden geleni ardıma koymadım yine de olmadı. Gül solmaktan yılmadı.Ben sulamaktan o batmaktan bıkmadı (bıkmadım) Ben kanamaktan bıkmadım,o kanatmaktan caymadı. Vakit kalmadı. NAKARAT Görmek istemediklerini gören gözler. Duymak istemediklerini duyan kulaklara ağır sözler. Varlar ve hala yaşarlar bende. İstemediği sonlara katlananlar var. Bilmediği başlangıca hazır olmayanlar. Silinmeyen,kalan, yıkıcı hatıralar... Varlar,yaşarlar bende. Çok bakmışım,az görmüşüm... Çok bakmışım az görmüşüm...

Google Aramaları:sagopa serbest sözleri,sagopa serbest şarkı sözleri,sagopa kajmer serbest şarkı sözleri,sagopa kajmer serbest sözleri,serbest şarkı sözleri,serbest sözleri,sagopa kajmer yeni şarkı sözleri,sago serbest dinle,sago serbest şarkı sözleri,sago serbest sözleri,sagopa serbest dinle,sagopa kajmer serbest dinle.


0 yorum:

Yorum Gönder