[A] [B] [C] [D] [E] [F] [G] [H] [İ] [J] [K] [L] [M] [N] [O] [P] [R] [S] [T] [U] [V] [Y] [Z]
Telif

Telif

Sitemiz Sozlerisozu.net, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İletişim adresinden bize ulaşabilirler.

Bizimle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir. Muyap, netd, Poll Production ve diğer müzik şirketlerinin telif hakları bildirimi, müzik kaldırılması için müracaatları için İletişim adresinde Telif Hakkında konu başlığını belirterek, içerikte işbu telifi alınmış MÜZİK ile ilgili yazımsal açıklama yapılması yeterli olacaktır.

  • İş bu internet sitesinde yasalar çerçevesinde hareket edilmektedir.
  • Bahsi geçen site, Yer sağlayıcı görevi görmektedir.
  • Sozlerisozu.net, şarkı dinleme ve şarkı sözleri sitesidir. Bu sitede hiç bir şekilde indirme yapılmamaktadır ve sozlerisozu.net, yasa dışı bir platform değildir. 
  • Yalnızca internette yer alan playerlar (Youtube,vimeo vb.) eklenmektedir.